KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13967270
nr 1396 7270
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -68. Motivet: 29x20, yttermått inklusive ram: 56x48 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:48:42
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson